Sat 21 Jul 2007
Groet,
Door Gertjan in Dagelijkse Dingetjes
[6] reacties 95 keer bekeken
Ik zit nu op de camping! Tot over 2 week
Koninginnedag Shirt Johan Zwemmen Frustraties Beachmasters Jongerenreizen Liefde Camping Bergzicht Oom slaapgebrek Vrouwen Mooi tentamen ouders Mieke Ommen onderbuurman Nicoline Hanze Hoge School Familie Hanze gezellig Vrienden Assen weekend ltc Verjaardag Groningen Bizztravel School Bergzicht feest Anne vakantie Dommel
Gertjan met:
Bril (67%, 4 Votes)
Lenzen (33%, 2 Votes)
Total Voters: 6
Je bekijkt momenteel de archief van de maand July, 2007
Sat 21 Jul 2007
Door Gertjan in Dagelijkse Dingetjes
[6] reacties 95 keer bekeken
Ik zit nu op de camping! Tot over 2 week
Tags:
Wed 18 Jul 2007
Door Gertjan in Als het niet gaat, Dagelijkse Dingetjes
[4] reacties 95 keer bekeken
Weet je waar ik zo ontzettend flauw van wordt? (bedenktijd)…… Huismijt, voor degene die het goed of juist hadden van harte gefeliciteerd. Huismijt drives me crazy, huismijt is om ziek van te worden, huismijt is vreselijk klein maar is tot grote dingen in staat, huismijt..
Ik weet nog goed hoe het begon, het was ongeveer 5 jaar geleden, ik moest telkens niezen als ik van buiten naar binnen ging of van boven naar beneden. Ik had geen idee hoe het kwam en het gebeurde vaker en vaker. Toen keek ik op me horloge en zag dat het de hoogste tijd was om maar een afspraak te maken met de huisarts. Door de huisarts werd ik doorverwezen naar het ziekenhuis om een bloedtest te doen. Na de bloedtest mocht ik na 2 weken mijn huisarts weer bellen voor de uitslag.
Je raad het al ik was en tot op heden allergisch voor huismijt, katten, de geur die van mandarijnen en sinasappels komt als je ze pelt en voor pollen. En het mooiste was dat ik op de schaal van 7 het zwaarste had dus 7. Ik kon me geluk natuurlijk niet op en was blij dat ik wist wat ik had. Alleen natuurlijk niet blij met de uitslag. 7 is namelijk best veel. Nu 5 jaar later heb ik er nog erg veel last van, tenminste het is weer op komen zetten. Mijn lichaam lijkt ook weer aan mijn 8ste medicijn gewend te zijn en de uitwerking helpt niet goed meer. Daarom bel ik morgen weer voor nummer 9 van de 50 verschillende medicijnen die er zijn.
Om het verhaal nog mooier te maken, wil ik vertellen dat er een medicijn is die wel werkt. “Gertjan waarom neem je deze medicijnen dan niet?” omdat deze niet verzekerd zijn. Bij gebruik zou ik dan per week ongeveer 9 euro moeten uitgeven om geen last te hebben van me allergie.
Nu weet ik via schoonzuster en vriendin dat er in Hoogezand een meneer zit die dit zou kunnen verhelpen. Daarom hang ik na de vakantie aan zijn telefoon om te informeren naar de kosten van een consult. De verzekering wil me 175 euro schenken voor de behandelingen de rest mag ik zelf gaan betalen.
Na gisteren na weer een fikse aanval heb ik besloten om alles te doen om van een kloten allergie af te komen want je word er zo moe van.
Tags:
Mon 16 Jul 2007
Door Gertjan in Dagelijkse Dingetjes
[8] reacties 87 keer bekeken
Ongeveer anderhalve week geleden zijn een best groot aantal vrienden van mij op vakantie gegaan, opzich is het vreemd om hun een maand niet te spreken. Maar in dit geval had het ook een keerzijde, een andere kant waar ik niet minder blij mee was. Het studentenhuisje in Groningen stond dit weekend leeg en daar moest wel even op gepast worden.
Mattijn en ik gingen dan ook al zaterdag middag naar Groningen om het huis te inspecteren. Toen we zagen dat het goed en netjes was gingen we naar het Dakterras op de Grote markt. Een ideaal plekje waar je op 7 hoog een biertje of 2 kunt nuttigen. Met uitzicht over de hele stad bleven we zo lekker een tijdje zitten en genieten van het mooie weer en de schitterende omgeving.
Rond het sportjournaal kwamen we thuis, precies zoals gepland want we hadden de Tour de France gemist. En omdat toch wel erg leuk is moet dat nog wel gezien worden. De bodem was al snel gelegd na friet en Carrero’s. Een extra bodem werd later nog gelegd in de vorm van partysnacks.
Goed gevuld ging de weg richting “Bar en Boos” waar we nog een sleutel moesten afgeven. En omdat Lisanne haar verjaardag een beetje vierde bleven we nog even hangen. Toen het tijd was om door te gaan gingen we met Lisanne naar de “Martini Beach” een kroeg waar ik nog nooit geweest ben (misschien is die kroegentocht dan toch nog nodig). Daar kwamen we haar vriendinnen en mijn oud schoolgenoten tegen waar we bij bleven. Onze metgezellen, vechters tegen de bierkraan, Martin en Marrijn kwamen niet lang na ons de kroeg in wandelen. Met deze groep van 8 vrienden hosden we de nacht door in deze gezellige toko. Na de drankjes links en rechts uit te geven was het tijd om ergens anders ons heil te zoeken. Eigenlijk kwamen we nergens meer lang binnen. De gezelligheid die ons in de Martini Beach deed feesten was nergens anders meer te vinden. Toch de 3 gezusters maar in geklomen en daar nog wat gefeest. Maar daar kan ik me weinig van herinneren dus dat zal niet extreem leuk zijn geweest.
Kortom het was weer een duur maar zeker mooi en benoemenswaardig weekend.
Groningen is mijn Stad!
Tags:
Gertjan Janssen.
/ Student / Groningen / Prater / Ambitieus / Koppig / Sociaal / Spontaan / Eerlijk / Direct / Flierefluiter / Tikkeltje narcistisch / Australian Milkshakes / voetbal / film kijken |
Populaire berichten. |
Contact. |
Laatste reacties.
|