Fri 29 May 2009
Geniaal gewoon
Door Gertjan in Dagelijkse Dingetjes
[2] reacties 71 keer bekeken
Koninginnedag Shirt Johan Zwemmen Frustraties Beachmasters Jongerenreizen Liefde Camping Bergzicht Oom slaapgebrek Vrouwen Mooi tentamen ouders Mieke Ommen onderbuurman Nicoline Hanze Hoge School Familie Hanze gezellig Vrienden Assen weekend ltc Verjaardag Groningen Bizztravel School Bergzicht feest Anne vakantie Dommel
Gertjan met:
Bril (67%, 4 Votes)
Lenzen (33%, 2 Votes)
Total Voters: 6
Je bekijkt momenteel de archief van de maand May, 2009
Fri 29 May 2009
Door Gertjan in Dagelijkse Dingetjes
[2] reacties 71 keer bekeken
Tue 26 May 2009
Door Gertjan in Actueel, Dagelijkse Dingetjes
[5] reacties 106 keer bekeken
Dat was mij het Hemelvaartsweekend wel. Zoals ik in mijn vorige blog uitlegde was ik het afgelopen weekend reizend evangelie. Ik ging van hier naar daar en van daar naar hier. Vrijdag ging ik kano’en en dat was leuk! Het weer was niet zo geslaagd en wij waren de diepst liggende boot. Waardoor wij ook de minst snelle boot waren, maar plezier was er, zeker weten! ‘s avonds was er het thema feest waar ik voor uitgenodigd was. Het thema was Hawai. En dat was ook gezellig! Ik ontmoete weer al mijn vriendjes uit Leek. Vorige week vrijdag waren ze ook al op de verjaardag van Johan maar niet iedereen die er afgelopen vrijdag was. Dus dat was wel weer een leuk weerzien. De muziek verpestte voor mij alleen de avond. De DJ had waarschijnlijk niet door dat op een thema feest in dit geval hawai er ook bijpassende muziek gedraaid moest worden. Maar de DJ besloot om de muziekstijl van hem en zijn vrienden te draaien. Met het gevolg dat ik driekwart van de avond verplicht luisterde naar Hardcore en Terror. En dat op een hawai feest. Wat wel enorm leuk was is het telefoontje dat ik kreeg van mijn moeder.
Gertjan, zo sprak ze, je bent oom geworden. Bennie en Hennie hebben een kleine gekregen. Vol vreugde schreeuwde ik om Anne, ik zag hem niet maar wilde dit moment graag met hem delen want hij was ook oom geworden (hij is het broertje van Hennie). Toen ik Anne gevonden had vertelde me moeder verder. Het is een jongetje, alles is gezond hij heeft alles gekregen. Hij heet Ger I”%#$%e Stan. Ik kon het niet verstaan dus vroeg nogmaals om de naam. Na vijf keer de naam gehoord te hebben en inmiddels in the middle of nowhere buiten te staan hoorde ik de naam van de kleine goed: Hij heet Ger Ite Stan.
Na wederom een nacht bij familie Hooghuis te mogen slapen (waarvoor dank) werd ik wakker en wilde ik naar Assen. Zaterdagavond had ik een Kozijnwarmingparty (waarover later meer). Ik wilde Stan zien in het echt, dus de planning omgegooid en naar Assen gereisd. Thuisgekomen bij mijn ouders eerst hard voor school bezig geweest en toen na boodschappen te doen met Dommel naar Stan geweest. En het is echt een schatje! Deze week probeer ik nog een keer heen te gaan en dan ook een kleinigheidje mee te nemen. Wie heeft er een origineel idee voor een pasgeboren baby?
Na het kraambezoek gingen we nog even op bezoek bij LTC waar ik van harte gefeliciteerd werd door iedereen die vernomen had dat Bennie (tevens speler van het eerste elftal van LTC) vader was geworden. Die felicitaties doen het goed. Hoewel ik nu voor de achtste keer oom ben geworden is het altijd nog even spannend en gigantisch leuk. Ik ben zo trots
Hoewel ik nog veel meer te vertellen heb zal ik het proberen kort te houden. Zaterdag avond was de Kozijnwarmingparty. Een feest waar al weken over gesproken werd. Krabbels via hyves, telefoontjes een nieuwsgierige Dommel naar zijn cadeaus alles hoorde erbij. Verbaasde gezichten van mensen tegen wie ik zei dat ik een kozijnwarmingparty had en dus niet kon komen op de verjaardag van Christiaan (sorry). De reactie was vaak: “een kozijnwarmingparty?” Waarop ik zei: “Ja een kozijnwarming party, Dommel heeft nieuwe kozijnen gekregen en dat moest gevierd worden.”
Het was de leukste Kozijnwarmingparty die ik ooit gehad heb. Zo genoten, er zijn veel foto’s gemaakt die ik nog zal laten zien wanneer ik ze heb gekregen van dommel. Hij kreeg van ons speciaal voor hem gemaakte heinekenflesjes van jouwheineken.nl. Het was een roze fles, (pink panter roze) met daarop in sierletters “We (L) Dommel”. Het was het allermooiste cadeau dat hij zich kon wensen. Van Hilleke kreeg Mattijn het bierspel en een bord met vijf redenen waarom bier beter is dan een vrouw. De mooiste vond Dommel wel. Misschien typerend voor Dommel: “bier heeft geen moeder”
Vervolgens zondag, vroeg uit bed. Krap aan twee en half uur slaap gehad maar fit als een hoentje, Kerken en de verjaardag van Bert stonden op het programma. Na de kerk stressen om het eten op te krijgen voor de trein van één uur. Dat lukte en niet veel later ik stond te genieten van het mooie weer op station Groningen. Anne, Hendrik, Anje en Judith arriveerden en we gingen naar Bert. Hij was vrijdag 22 geworden en dat moesten we vieren. We deden dat in stijl en gingen naar het noorderplantsoen. Een park in de beurt waar je heerlijk kunt relaxen. En dat paste ons wel. Niet veel later gingen we gebruind lopend naar de kerk.
Anne diezelfde jongen die ook oom was geworden, nodigde me op een subtiele manier uit om met hem na de kerk nog te relaxen:
Hij: “de zon schijnt tot acht uur bij ons voor het huis”.
Ik: “dat klinkt als een uitnodiging”
Hij: “dat klopt en dat is het ook”
Ik: “Maar dan kunnen we je bank ook wel buiten neerzetten”
Hij: “en dan de poeven ervoor”
Ik: “Voor”
En zo verstreek langszaam het weekend voor mij. Heerlijk genietend.
Maandag nam ik er gewoon bij als weekend, ik moest het project van het vorige blok opnieuw inleveren. Waardoor ik twee colleges moest missen. Daarna ging ik lekker naar de Hoornseplas. Nu dinsdag is me weekend over en ga ik met drie kwartier naar school.
Tags: Anne, Bert, Dommel, feest, Hawai, Hemelvaartsdag, Hoornse Plas, Kerk, Kozijnwarmingparty, Noorderplantsoen, Oom, Relaxen, School, Stan, weekend, Zon
Fri 22 May 2009
Door Gertjan in Dagelijkse Dingetjes
[3] reacties 79 keer bekeken
Er word wel eens over mij gesproken. En dan word er wel eens wat van mij gezegd. Veel dingen die over mij gesproken worden of wat men van mij zegt worden gaan mijn oren voorbij. En dat is misschien wel beter ook, want misschien worden er wel negatieve dingen over mij gezegd of over mij gesproken. Maar over een ding zijn veel mensen het wellicht eens. Ik kan zelfs niet ontkennen dat ik het ermee oneens ben. Oordeel zelf of het positief of negatief is.
Er word van mij gezegd dat ik net het “reizend evangelie” ben. Mijn agenda bulkt in de weekenden uit. Vorige week had ik drie verjaardagen. Donderdag, vrijdag en zaterdag. Zondag had ik een belijdenisdienst van Jan-Arend en ging hiervoor samen met Alie, Bennie uit Assen ophalen en na de dienst weer wegbrengen (Groningen – Assen – Groningen – Assen – Groningen). Ik reisde heen en weer.
Deze week, een week met nieuwe kansen een week met de uitbetaling van de studiefinanciering. Weer een weekend vol plannen. Donderdag na de kerkdienst (ook op Hemelvaartsdag mag ik graag naar de kerk gaan) ging ik naar Assen omdat ik uitgenodigd was voor een bbq bij mijn ouders. En daar zeg ik als vleeseter natuurlijk geen nee tegen. Om de middag op te vullen ging ik met een groepje bestaande uit twee Boeren een Petersen een zusje een Zeikstra en een Dommel bowlen in Appelscha. Ik won natuurlijk niet met bowlen maar ik heb wel de langste “napret” omdat ik bij het slaan op de boksbeugel mijn pols kneusde.
Met een klein uurtje ga ik naar Leek toe. Ik ben gevraagd of ik mee ging kano’en. Ook daar wilde ik geen nee tegen zeggen en ik besloot mee te gaan. Na het kano’en hebben we nog een after thema feest. De soos van de kerk te leek staat in het teken van hawai. Dus de slippers, de korte broek een bijpassend shirt en een hawai slinger zitten inmiddels in de tas. Morgen heb ik een feestje van Dommel. Het is namelijk zo dat hij nieuwe kozijnen heeft gekregen en om dat te vieren geeft hij een kozijnwarmingparty. Je leest het goed, een kozijnwarmingparty. Iedereen die benieuwd is naar zijn kozijnen is van harte uitgenodigd. Wanneer ik op tijd in assen ben ga ik waarschijnlijk met hem mee om in Duitsland sterke drank te kopen (het is daar stukken goedkoper).
En wanneer ik zondag weer uitgerust ben ga ik weer terug naar Groningen omdat ik maandag weer op tijd naar school moet. Dat betekend dat ik dit weekend gereisd heb: Groningen – Assen – Appelscha – Assen – Groningen – Leek – Groningen – Assen – Duitsland – Assen – Groningen. Misschien heb ik wel een te druk sociaal leven? Maar ik vind het leuk en gezellig om overal bij te zijn. Maar een ding is nu wel vastgesteld ik ben het “reizend evangelie”.
Tags: Assen, BBQ, Dommel, Groningen, Hawai, Hemelvaartsdag, Kano'en, Kozijnwarmingparty, Leek, reizend evangelie
Gertjan Janssen.
/ Student / Groningen / Prater / Ambitieus / Koppig / Sociaal / Spontaan / Eerlijk / Direct / Flierefluiter / Tikkeltje narcistisch / Australian Milkshakes / voetbal / film kijken |
Populaire berichten. |
Contact. |
Laatste reacties.
|